title-icon Наш адрес
м. Павлоград, вул. Горького, 166 (автостоянка ТЦ Олимпия)
Телефоны:
   +38 (066) 335 29 37
   +38 (097) 153 69 64
   +38 (050) 051 63 43
   +38 (050) 088 63 84
м. Павлоград, вул. Добролюбова, Ринок «Юлана», магазин «Столярні вироби»
Телефоны:
   +38 (066) 135 30 88
   +38 (050) 051 63 43
   +38 (066) 335 29 37
   +38 (097) 153 69 64
м. Павлоград, ул. Дніпровська 72
Телефоны:
   +38 (050) 088 63 84
   +38 (050) 051 63 43
   +38 (066) 335 29 37
   +38 (097) 153 69 64
E-mail: tandemkf@ua.fm
E-mail: transit_tandem@ua.fm
title-icon опрос

Какой материал вы предпочитаете?



Водостічна система BRYZA

Про водостічні системи  BRYZA (БРИЗА)
компанії «Тандем покрівлі та фасаду»

Водостічна система BRYZA

 

   BRYZA (Бриза) - це сучасна водостічна система, яка з'явилася на ринку будівельних матеріалів в 2004 році. Аналіз існуючих до цього часу водостічних систем, дозволив фахівцям створити новітній продукт, в якому виключили всі недосконалості попередніх виробників. Інженерні знання, сучасні технології, висока компетентність і багаторічний досвід в переробці ПВХ матеріалів, принесли очікувані плоди у створенні високоякісного надійного продукту.

     Зовнішній вигляд все частіше стає важливим критерієм з відбору даного матеріалу, але незважаючи на це виробник дбає про найвищу якість своїх матеріалів. ПВХ елементи водостічної системи характеризуються невеликою масою, стійкістю до атмосферних умов, високою стійкістю кольорів. Всі ці параметри підтверджені дослідженнями і тестами старіння, які зроблені згідно норм: PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002.
  
  BRYZA (Бриза) - це комплексна водостічнасистема, яка буває 4 типорозмірів: 75/63мм (розмір жолоба / розмір труби) - малі житлові будинки, балкони, гаражі, навіси; 100/90мм (розмір жолоба / розмір труби) - малі і середні житлові будівлі, невеликі склади, торговельні об'єкти; 125/90мм (розмір жолоба / розмір труби) - житлові будинки, склади, промислові і торгові об'єкти, будівлі громадського призначення; 150/110мм (розмір жолоба / розмір труби) - великі будівлі промислового, громадського та житлового призначення; і в 6 кольорах: білий, коричневий, зелений, червоний, цегляний, графітовий.

 Водостічна система BRYZA

  Визначення правильного розміру водостічної системи:

       Дах будинку не вважається закінченим, якщо там не організована водостічна система. Відведення дощової води з поверхні покрівлі - одне з найбільш важливих завдань, а водостічні жолоби і труби - обов'язкові елементи облаштування даху.

      Підбираючи водостічну систему, слід враховувати її можливість відводити атмосферні опади з покрівельної поверхні будівлі. Тому потрібно розрахувати ефективну поверхню покрівлі, з якою необхідно водостічній системі відвести воду. При прорахунку ефективної поверхні покрівлі завжди користуйтеся формулою:
ЕПК (ефективна поверхня покрівлі) = (В + С / 2) * довжина даху (м ²)
В — відстань по горизонталі від кута даху до конька (м)
С — висота по вертикалі від основи покрівлі до конька (м)
    Що ж сьогодні представляють собою системи відводу води.
    Враховуючи нахил покрівлі, водовідведення організовують зовнішнє чи внутрішнє.

 

 Водостічна система BRYZA

 

 Зовнішнє водовідведення здійснюється за допомогою водостічних жолобів і труб, враховуючи такі вимоги:

  • підвісні жолоби встановлюють на дахах, нахил яких більше 155 °;
  • поздовжній нахил водостічних жолобів влаштовують не менше 2%;
  • краї жолоба повинні мати висоту не менше 120 мм;
  • інтервал між водостічними трубами  повинен бути не менше 24 м;
  • площу водостічної труби організовують з розрахунку 1,5 см2 її перетину на 1 м2 площі покрівлі.

        Такі відводи води рекомендовано влаштовувати в кліматичних зонах, ймовірність замерзання води в яких невелика.
     Внутрішній відвід води із зовнішнім випуском рекомендовано для дахів будівель, які розташовані у всіх кліматичних районах. Системи внутрішнього відводу води складається з: водоприймальної лійки, стояка (труби) і випуску. Така система повинна забезпечувати відведення води з покрівлі, як при дотатній, так і при від'ємній температурі повітря. Вода з системи внутрішнього водовідводу повинна йти в зовнішні мережі дощової каналізації. Площа покрівлі, яка припадає на одну водоприймальну лійку, визначається з розрахунку не більше 0,75 м2 покрівельного покриття на 1 см2 перетину водостічної труби. Водозливні воронки внутрішнього водовідводу розміщують по поздовжній осі покрівлі. Монтувати водозливні воронки і стояки (труби) у зовнішніх стінах будівлі не дозволяється, тому що вони можуть промерзати.

    Сучасні водостічні системи складаються з численних елементів:

  •     горизонтальних жолобів;Водостічна система BRYZA
  •     вертикальних водостічних труб;
  •     кронштейнів водостічних жолобів і труб;
  •     з'єднувачів труб і жолобів;
  •     колін і відводів водостічних труб.

    Щоб водостічна система справлялися з поставленим завданням - відводила потоки дощової води, вона повинна мати конфігурацію, що повторює конфігурацію даху, на якій планується її установка. Кількість водостічних труб розраховується з урахуванням похилу даху, архітектурних особливостей і форм будівлі. Наприклад, для одноповерхового будинку, площа якого 120 м ² з простою двосхилим дахом необхідно чотири водостічних труби.
    При правильно організованому водовідведенні, що стікає з покрівлі вода по жолобах відводиться до зовнішніх ринв і оберігає фасад, цоколь і фундамент будинку.
    До того ж, завжди необхідно враховувати особливості архітектури будівлі, відповідність характеристик водостічної системи і площі покрівлі не варто економити на трубах і ринвах менших розмірів.
    Правильно організувавши водостічну систему, можна не тільки вирішити питання відводу дощової води і створити гармонійний архітектурних вигляд будівлі, але і захистити фасад будівлі від «косого» дощу з даху і запобігти підтопленню фундаменту і цоколя будівлі.

Oсновной правила монтажу водостічної системи BRYZA:
    Переваги водостічної системи BRYZA:

  • невелика вага ПВХ жолобів і труб дозволяє встановлювати водостічну систему без чиєї-небудь допомоги і спеціальних інструментів і пристосувань;
  • повний комплект аксесуарів позбавить монтажників від необхідності «винаходити машину часу»;
  • гумові ущільнювальні позбавлять вас від зайвого клопоту: додаткового проклеювання стиків.
  • всі елементи водостічної системи легко поєднати між собою, заклацнувши іх (Вам не знадобитися застосування       сили, виключається пошкодження гумового ущільнювача при установці).
      Правильна установка водостічної системи з ПВХ гарантує її ефективну і надійну службу. Монтаж і робота водостічних труб і жолобів з пластика відрізняється від звичайних систем тим, що бере до уваги температурне подовження елементів системи. Проводиться це за допомогою конструкції фасонних частин, які забезпечують зрівноважування температурних змін довжини водостічних труб і жолобів. У водостічних жолобах урівноваження змін довжини проводиться за допомогою рухомого з'єднання ринви з фасонної частиною, які оснащені гумовими ущільнювачами, а в трубах за допомогою монтажного зазору при з'єднанні водостічних труб з фасонної частиною. Крім цього, власники жолоби і хомути труби, крім підтримки не заважають температурному руху водостічних жолобів і труб.    Водостічні жолоби під козирком повинні бути змонтовані так, щоб на них не впливало навантаження від різко сповзання з покрівлі снігу.
  •     Керівництво по монтажу ПВХ водостічної системи BRYZA:

    • ПХВ тримачі жолоба слід монтувати прямо на лобову дошку. Відстань між ними повинна становити не більше 50 см.
    • Монтаж пластикових і металевих утримувачів жолобів починаємо від вкладки вивиху жолоба в передній носик утримувача, відтак  внутрішня частина ринви направляється під задній носик.
    • З'єднувач жолоба монтується разом з водостічним жолобом, направляючи при цьому передній вивих ринви в муфту (з'єднувач). Відповідно задню частину ринви направляємо під носик муфти (з'єднувача). Торці жолоба не повинні доходити до обмежувачів на 5 мм.
    • Водостічні труби з'єднуються муфтою (з'єднувачем) труби. У чаші муфти (з'єднувача) залишаємо 10 мм вільного простору для термічного розширення водостічних труб. Під чашею обов'язково монтується хомут (кронштейн) труби до стіни. Хомут (кронштейн) водостічної труби слід встановлювати не менше, ніж через кожних 2 метри.
    • В нижній частині водостічної труби встановлюємо ревізію, вона дозволяє здійснювати чистку водостічних труб і, крім цього, також дозволяє збирати дощову воду в окремі ємкості. Закінчення водостічних труб з'єднуємо з дощовим колодязем або встановлюємо водовідвідне коліно.
Система- 125/90 мм
(Діаметр ринви- 125 мм
Діаметр труби- 90 мм)

Система- 100/90 мм
(Діаметр ринви- 100 мм
Діаметр труби- 90 мм)
 
 
  
 

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
title-iconПолезная информация

27.03.16

Монтаж водосточной системы Profil

Видео инструкция по монтажу водосточной системы профил

22.02.16

Сайдинг

Сайдинг Павлоград (от англ. "siding" - внешняя облицовка, обшивка) – это экологически чистый облицовочный материал, предназначенный для наружной отделки жилых, производственных, хозяйственных фасадов

22.02.16

Штукатурка фасадная

Компания "Тандем КФ" Павлоград предлагаем Вашему внимаю широкий ассортимент различных видов фасадной штукатурки. Фасадная штукатурка Павлоград – важно как выглядит Ваш дом.